18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

16 жовтня - професійнe свято лікарів анестезіологів-реаніматологів

16 жовтня в багатьох країнах світу є професійним святом лікарів анестезіологів-реаніматологів і всі фахівці цієї галузі медицини.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії  КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» – це відділення, що забезпечує роботу палат інтенсивної терапії всієї лікарні, оперативну активність хірургічних відділень.

Це відділення єдине в області, що проводить гострий гемодіаліз для пацієнтів з гострим пошкодженням нирок різного ґенезу. Також саме відділення анестезіології та інтенсивної терапії  обласної лікарні – єдине на Черкащині місце, де проводять мембранний плазмаферез.

Працівники реанімації, як і багатьох інших відділень не стоять осторонь роботи інфекційного госпіталю для надання медичної допомоги хворим з Covid-19. Саме на анестезіологів-реаніматологів припадають найважчі випадки, тому вони як ніхто знають небезпеку Covid-19 та цінність людського життя.

Дорогі колеги анестезіологи-реаніматологи! Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, професійного успіху та зростання. Дякуємо вам за вашу безцінну роботу.