18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

Новорічне звернення головного лікаря

Шановні колеги, друзі!

Відходить в історію 2020 рік. Найбільш вживаними словами 2020 року були ковід, пандемія, карантин, локдаун.

Цей рік поставив перед світовим суспільством безліч нових випробувань. Особливо гостро вони постали перед системою охорони здоров’я, працівники  якої віддають всі свої моральні та фізичні сили, часто ризикуючи своїм здоров’ям, а іноді і життям. Велика шана їм за це!

З перших днів боротьби з пандемією медики почали отримувати допомогу від свідомих громадян та соціально відповідального бізнесу, які закуповують та передають в лікарні дезінфектори, засоби індивідуального захисту, апарати штучної вентиляції легень. Щиро вдячні їм за їх допомогу!

Незважаючи на складнощі, викликані боротьбою з ковідом, за допомогою влади обласні заклади охорони здоров’я мали й змогу розвиватися. Так, в Черкаській обласній лікарні заново реконструйовано відділення інтервенційної радіології. Введений в експлуатацію новий сучасний агіографічний комплекс, який дав змогу проводити складні операції.

В рамках великого будівництва закінчується реконструкція приймального відділення. Завдяки владі в приймальному відділені лікарні буде встановлений сучасний  комп’ютерний томограф на 160 зрізів, який використовуватиметься при наданні екстреної медичної допомоги.

Виклики 2020 року показали, що лише згуртувавшись, світове суспільство може долати глобальні проблеми. В найкоротший термін розроблена та почала впроваджуватися вакцина проти ковіду, що дає нам надію на майбутнє.

Нехай головними словами 2021 року стануть мир, злагода та добробут.

Вітаю всіх з прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю всім удачі, добра та здоров’я!