18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

В Черкаській обласній лікарні завершується реконструкція приймального відділення

В Черкаській обласній лікарні завершується реконструкція приймального відділення

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та очільник області Олександр Скічко перевірили хід робіт з реконструкції приймального відділення КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради», що здійснюється в межах реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Наразі в приймальному відділенні Черкаської обласної лікарні утеплений фасад, відремонтовані приміщення всередині, встановлене обладнання, серед якого слід відзначити сучасний  комп’ютерний томограф на 160 зрізів, відремонтовані під’їзди для «швидкої».  

Приймальне відділення має реєстратуру для пацієнтів з плановою та екстреною госпіталізацією, окремий вхід для пацієнтів із можливим інфікуванням, зону реанімації, загальномедичну зону, високотехнологічний діагностичний блок, протишокову операційну палату.

Реконструкція приймального відділення передбачала і дотримання вимог інклюзивності: облаштовані пандуси, всі медичні зони та зони загального користування мають функціональні характеристики, що забезпечують доступність та зручність отримання допомоги для людей з обмеженими можливостями.

На сьогодні тривають останні роботи з облаштування та введення в експлуатацію. Офіційне відкриття приймального відділення Черкаської обласної лікарні заплановане на кінець березня 2021.