18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

Впроваджено нову методику лікування варикозу

Лікарями відділення судинної хірургії  обласної лікарні впроваджено нову методику лікування варикозу ‒ лазерну флебектомію (абляцію) з використанням УЗД-апарату «Logic book» та мініфлебектомію з використанням спеціальних гачків «Varadi».

Операції виконуються під місцевим знеболенням, без виконання кросектомії. За допомогою пункції великої підшкірної вени проводиться лазерний світловод під УЗД-контролем.

Для виконання мініфлебектомії придбано спеціальний інструментарій.  За допомогою гачків через проколи шкіри здійснюється видалення варикозно-зміненої вени, а тому немає необхідності зашивати післяопераційну рану. 

Застосування зазначених методів сприяє зменшенню інтенсивності больового синдрому в післяопераційному періоді, відсутності післяопераційних гематом, ранній активації пацієнта, скороченню термінів перебування у стаціонарі, кращому косметичному ефекту.

Пацієнтам з варикозною хворобою різної стадії пропонуємо звертатись на консультацію до судинного хірурга в консультативну поліклініку (каб. № 208) для вирішення питання відбору на застосування сучасних та ефективних методів лікування.