18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Пішов з життя Починок Владислав Анатолійович

Пішов з життя Починок Владислав Анатолійович

30 червня 2024 року на 52 році передчасно пішов з життя Починок Владислав Анатолійович, головний позаштатний акушер-гінеколог обласного управління охорони здоров’я, завідувач відділення патології вагітності та екстрагенітальної патології обласної лікарні.

Владислав Анатолійович протягом 27 років  надавав кваліфіковану допомогу. З початку своєї трудової діяльності проявив виняткову працелюбність, чуйність, уважність до хворих, наполегливість і цілеспрямованість до роботи. Мав вищу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології. Активно впроваджував в практику сучасні досягнення медичної науки і передовий досвід кращих лікувальних установ країни, заслужив широку популярність і авторитет серед медичних працівників та населення області.

Владислав Анатолійович назавжди залишиться в нашій пам`яті людиною з активною життєвою позицією, здібним організатором, висококваліфікованим спеціалістом, щирою, позитивною  людиною, з великим серцем та чистою душею,  який вболівав за улюблену справу.

Колектив КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» глибоко сумує та висловлює співчуття рідним і близьким. Вічна і світла пам`ять Починку Владиславу Анатолійовичу.