18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

Контакти

Телефони міські. Для міжміських і мобільних дзвінків додавайте код міста (0-472):
Структурний підрозділ Посада Прізвище, ім'я, по-батькові Телефон
Адміністрація
Головний лікар Дудник Олександр Миколайович 54-50-01
Секретар Тихоненко Ніна Олексіївна 37-35-91
Канцелярія 37-62-92
Стіл довідок 37-42-45
Заступник головного лікаря з хірургії Удуденко Володимир Григорович 54-44-13
Заступник головного лікаря з медичної частини Пєтухова Марина Анатоліївна 37-00-12
Заступник головного лікаря з акушерсько-гінекологічної допомоги Лакуста Наталія Михайлівна 33-02-42
Заступник головного лікаря з медсестринства Хрєнова Лариса Зінов'ївна 33-44-35
Заступник головного лікаря з економічних питань Баранова Світлана Олександрівна 33-44-20
Заступник головного лікаря з АГЧ Колчев Борис Володимирович 37-02-82
Головний бухгалтер Хворостенко Любов Михайлівна 33-43-83
Профком Козачок Наталія Володимирівна 33-44-85
Інформаційно-аналітичний відділ медичної статистики, завідувач Прокопенкова Валентина Василівна 33-44-58
33-45-42
33-45-43
Відділ техніки безпеки Русакова Оксана Вікторівна 45-42-61
Лікар-епідеміолог Ткаченко Віра Іванівна 37-00-33
Відділ кадрів, начальник Байбуз Валентина В’ячеславівна 37-02-34
Відділення терапевтичного профілю
Алергологічне відділення, завідувач Гармаш Наталія Степанівна 33-43-68
33-45-52
33-45-50
Гастроентерологічне відділення, завідувач Аржаєв Василь Васильович 33-44-48
33-45-06
33-45-08
Діагностичне відділення, завідувач Кириченко Вікторія Станіславівна 33-44-64
45-52-64
Ендокринологічне відділення, завідувач Бондарець Ірина Анатоліївна 33-45-46
33-45-47
Кардіологічне відділення, завідувач Однороманенко Наталія Анатоліївна 33-43-30
54-45-96
54-46-25
Неврологічне відділення, завідувач Атамась Наталія Василівна 33-45-57
33-45-59
Відділення нефрології та діалізу, завідувач Терещенко Наталія Олександрівна 33-43-54
33-44-04
Пульмонологічне відділення, завідувач Голуб Олена Юріївна 33-45-48
33-52-76
Ревматологічне відділення, завідувач Ляшенко Вікторія Анатоліївна 33-43-60
33-44-25
Відділення цереброваскулярної патології, завідувач Туз Микола Миколайович 36-16-10
Терапевтичне відділення радіаційного захисту населення, завідувач Дудник Лариса Михайлівна 33-44-43
33-44-87
Відділення відновного лікування, завідувач Данько Руслан Володимирович 33-43-85
Відділення хірургічного профілю
Нейрохірургічне відділення, завідувач Годлевський Денис Олегович 33-45-17
33-44-37
Отоларингологічне відділення, завідувач Хомік Віктор Дмитрович 33-44-54
54-42-57
Ортопедо-травматологічне відділення, завідувач Шевченко Вадим Вікторович 33-43-65
54-42-57
Офтальмологічне відділення, завідувач Пустовіт Наталія Михайлівна 33-43-73
33-44-72
Проктологічне відділення, завідувач Стратійчук Олег Миколайович 33-45-60
Стоматологічне відділення, завідувач Бондар Микола Вікторович 33-45-51
33-45-54
Відділення судинної хірургії, завідувач Войціцький Юрій Олександрович 33-44-86
33-45-41
Відділення торакальної хірургії, завідувач Рогатий Павло Михайлович 33-43-26
33-43-37
Урологічне відділення, завідувач Шило Віталій Миколайович 33-44-18
33-44-27
Хірургічне відділення, завідувач Богуславський Олександр Маркович 33-44-34
33-44-19
Відділення перинатального центру
Гінекологічне відділення, завідувач Пікуль Марина Юліанівна 37-00-18
33-44-68
Відділення патології вагітності та ЕГП, завідувач Починок Владислав Анатолійович 54-23-18
54-23-19
Акушерське післяпологове відділення, завідувач Шиш Віталій Федорович 54-41-21
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, завідувач Пікуль Валентин Юрійович 54-40-49
Відділення інтенсивної терапії новонароджених, завідувач Вілен Богдана Романівна 54-69-74
Параклінічні служби
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії, завідувач Гарбар Олександр Іванович 33-43-80
54-47-48
Оперблок, завідувач Черняк Олег Валерійович 33-44-07
33-43-58
Відділення гіпербаричної оксигенації, завідувач Черненко Віктор Іванович 33-43-39
Ендоскопічне відділення, завідувач Береза Сергій Іванович 37-73-96
Відділення інтервенційної радіології (рентгенхірургічний блок), завідувач Почечуєв Анатолій Михайлович 54-21-12
Відділення функціональної діагностики, завідувач Мороз Юрій Петрович 33-44-30
Відділення ультразвукової діагностики, завідувач Черняк Марина Михайлівна 37-01-38
Рентгенологічне відділення, завідувач Петренко Олександр Віталійович 45-40-83
33-43-67
Відділення рентген-ударнохвильової дистанційної літотрипсії, завідувач Царенко Віктор Леонідович 33-45-37
Відділення спортивної медицини та лікувальної фізкультури, завідувач Голик Володимир Володимирович 37-03-52
Поліклінічне відділення, завідувач Валовой Ігор Петрович 37-03-11
Реєстратура поліклінічного відділення 37-03-10
Голова ЛКК Коваль Василь Іванович 37-00-17
Приймальне відділення, завідувач Пасічник Ольга Петрівна
7 пов. корпус:
9 пов. корпус:
37-03-29
54-47-43
54-47-42
Фізіотерапевтичне відділенням, завідувач Моісеєва Наталія Петрівна 33-43-63
Відділення трансфузіології, завідувач Кожем'яка Олена Володимирівна 33-43-97
Обласний сурдологічний центр, завідувач Зайчук Галина Василівна 33-45-35
Лабораторія контактної корекції зору, завідувач Починок Надія Василівна 33-45-34
Клініко-діагностична лабораторія, завідувач Галка Людмила Володимирівна 37-01-70
Баклабораторія, завідувач Рогата Валентина Максимівна 33-45-32
Імунологічна лабораторія, завідувач Білоногова Тетяна Степанівна 37-01-71
Обласне рентгенрадіологічне відділення, завідувач Харенко Анатолій Степанович 33-43-98
Патологоанатомічне відділення, завідувач Комісаренко Віталій Григорович 33-45-19
32-08-84
Підлітковий лікар Каплун Людмила Миколаївна 37-01-60
Обласний позаштатний профпатолог Дроботенко Володимир Анатолійович 38-32-85