18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 37-42-45
+380 (472) 37-62-92

Графік прийому лікарів обласної консультативної поліклініки

Обласний діагностично-консультативний центр

  • +380 (472) 37-03-10
  • +380 (472) 37-03-11
Фахівець № кабінетів Дні, години прийому
1 поверх
Комп`ютерна томографія 101 пнд.-птн. 8.00-16.00
Магніто-резонансна томографія 102 пнд.-птн. 8.00-16.00
Рентгенологічний кабінет 103 пнд.-птн. 8.00-14.00
Лабораторія 104 пнд.-птн. 8.00-15.00
Кабінет функц. діагностики 105 пнд.-птн. 8.00-15.00
Кабінет УЗД 106 пнд.-птн. 8.00-15.00
2 поверх
Окуліст 201 пнд.-птн. 8.00-15.00
Окуліст-глаукоматолог 203 пнд.-птн. 8.00-15.00
Невропатолог 204 пнд.-птн. 8.00-15.00
Невролог кабінету цереброваскулярної патології 205 пнд.-птн. 9.00-12.00
Алерголог 206 пнд.-птн. 8.00-15.00
Судинний хірург 208 пнд.-птн. 8.00-15.00
Гастроентеролог 209 пнд.-птн. 8.00-15.00
Ендокринолог 210 пнд.-птн. 8.00-15.00
Маніпуляційний кабінет 211 пнд.-птн. 8.00-15.00
Завідувач поліклініки 217 пнд.-птн. 8.00-16.00
КБ ендокринної хірургії 219 вівторок 11.00-13.00
Уролог 221 пнд.-птн. 8.00-15.00
Хірург 222 пнд.-птн. 8.00-11.15
Хірург кабінету"Діабетичної ступні" 222 пнд.-птн. 12.00-15.00
Ортопед-травматолог 225 пнд.-птн. 8.00-15.00
ЛОР 232 пнд.-птн. 8.00-15.00
Терапевт диспансерного відділу радіаційного захисту населення 235 пнд.-птн. 8.00-15.00
Імунолог 236 пнд.-птн. 10.30-13.30
Голова ЛКК 238 пнд.-птн. 8.00-15.00
Нейрохірург 239 пнд.-птн. 12.00-15.00
Хірург-стоматолог 239 пнд.-птн. 10.30-12.00
Профпатолог 240 понеділок 8.00-16.00
Терапевт діагностичного відділення 240 пнд.-птн. 12.00-13.30
Довірений лікар 241 пнд.-птн. 8.00-15.00
Підлітковий терапевт 242 пнд.-птн. 8.00-15.00
Нефролог 243 пнд.-птн. 9.00-12.00
Торакальний хірург 243 пнд.-птн. 9.00-10.30
Ендокринолог-андролог 243 пнд.-птн. 12.00-15.00
Пульмонолог 244 пнд.-птн. 8.00-15.00
Ревматолог 245 пнд.-птн. 8.00-15.00
Кардіолог 246 пнд.-птн. 8.00-15.00
Гінеколог 305 пнд.-птн. 8.00-15.00
Проктолог 307 пнд.-птн. 8.00-11.30
Сурдолог корпус № 3 пнд.-птн. 8.00-15.00
Невропатолог сурдологічного кабінету корпус № 3 пнд.-птн. 9.00-12.00
Вчитель-дефектолог корпус № 3 пнд.-птн. 9.00-12.30
Консультативне пульмонологічне бюро корпус № 3 середа 10.00-12.00
Кабінет "Діабетичної полінейропатії" корпус № 3 пнд.-птн. 11.00-12.30

Лікарі відділення

Коваль Василь Іванович

  • головний спеціаліст з експертизи тимчасової непрацездатності УОЗ ОДА,
  • кандидат медичних наук
  • 1978р. ‒ закінчив Ворошиловоградський медичний інститут

Каплун Людмила Миколаївна

  • головний підлітковий терапевт УОЗ ОДА
  • 1988р. ‒ закінчила Ворошиловградський медичний інститут

Ігнатова Валентина Федорівна

  • лікар-ендокринолог
  • 1966р. – закінчила Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця

Щербатий Георгій Савович

  • лікар-гастроентеролог, Заслужений лікар України
  • 1967р. – закінчив Вінницький медичний інститут

Пустильник Михайло Іванович

  • лікар-уролог, кандидат медичних наук
  • 1967р. – закінчив Київський медичний інститут

Громенко Олександр Олександрович

  • лікар-отоларинголог
  • 1969р. ‒ закінчив Чернівецький державний медичний інститут

Корнієнко Антоніна Миколаївна

  • лікар-невролог
  • 1984р. – закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут

Кочугур Валентина Миколаївна

  • лікар-офтальмолог
  • 1993р. ‒ закінчила Українську медичну стоматологічну академію

Гриб Катерина Василівна

  • лікар-невропатолог
  • 2008р. ‒ закінчила Харківський національний університет

Максимяк Ольга Ярославівна

  • лікар-акушер-гінеколог
  • 2008р. – закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

Романов Владислав Григорович

  • лікар-ортопед-травматолог
  • 2015р. – закінчив Українську медичну стоматологічну академію