18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Колектив Черкаської обласної лікарні підсумував результати роботи за 2023 рік

Колектив Черкаської обласної лікарні підсумував результати роботи за 2023 рік

Успішне функціонування закладу охорони здоров’я у воєнний період – важка і відповідальна робота. І кожен його працівник – це гвинтик великої системи, від якого залежить загальний показник ефективності лікарні.

Аби і надалі якісно виконувати найважливіші завдання лікарні, відбулась медична рада колективу Черкаської обласної лікарні спільно з директором Віталієм Шилом.

Під час зібрання керівник прозвітував про роботу лікарні за попередній 2023 рік, спільно з колективом проаналізували загальні показники роботи та запланували наступні кроки для розвитку нашого закладу.

Так, в цілому у 2023 році по лікарні було проліковано понад 30 тисяч пацієнтів, із них прооперовано майже 15 тисяч осіб, здійснено понад 17 тисяч хірургічних операцій, прийнято понад 1300 пологів, надано консультативну амбулаторно-поліклінічну допомогу  більше 140 тисячам пацієнтів.

Потужність лікарні збережена - у 24 стаціонарних відділеннях розгорнуто 810 ліжок. Окрім того функціонують два відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 21 ліжко та консультативна поліклініка на 650 відвідувань в зміну. Єдиними в області є 12 стаціонарних відділень із 24 наявних та дев’ять лікувально-діагностичних служб. 

Пʼять відділень хірургічного профілю: нейрохірургічне, стоматологічне, хірургічне, офтальмологічне, ортопедо-травматологічне працюють в режимі 24/7.

В структурі лікарні функціонують лабораторії: клінічна, імунологічна, бактеріологічна, гістологічна та медико-генетична, а також відділення: рентгенологічне, інтервенційної радіології, ультразвукової та функціональної діагностики оснащені сучасною апаратурою, включаючи КТ, МРТ, АГ. Всі діагностичні служби в повному обсязі забезпечують потреби в обстеженні пацієнтів стаціонарних відділень, поліклініки та відділення екстреної медичної допомоги. 

Наш заклад продовжує свій розвиток, незважаючи на воєнний стан значно поліпшилася матеріально-технічна база відділень, лікарня готова до масового прийому пацієнтів. Відділення екстреної медичної допомоги доукомплектоване медичним персоналом, оснащене комп’ютерною технікою, сучасною апаратурою: КТ, ендоскопічна стійка, УЗД, ЕКГ, цифровий рентгенапарат тощо.

 

Ми працюємо заради збереження здоров'я кожного пацієнта, заради спільної мети - якнайшвидшої перемоги.