18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

З Днем передчасно народженої дитини!

З Днем передчасно народженої дитини!

Шановні батьки та наші дорогі «випускники»! 

Від усього серця  вітаємо вас з Днем передчасно народженої дитини! У ці непрості для нашої країни часи кожен новий життєвий подих цих маленьких героїв є символом надії та майбутнього для України.

Ми з великою повагою та захопленням дивимося на вашу мужність та силу. Ваші малюки, які прийшли у світ раніше терміну, вже показали неймовірну волю та жагу до життя. Вони – маленькі великі борці, які щодня здобувають важливі перемоги на шляху до здоров'я.

Ми розділяємо з вами радості та турботи, що приходять разом з раннім материнством і батьківством, особливо у ці складні часи. Ваша любов, турбота та невгамовна віра є тим невидимим щитом, що захищає та оберігає вашого малюка.

Нехай кожен день приносить вам нові причини для гордості та щастя. Нехай ваші діти ростуть міцними, здоровими та щасливими, ставши гідним майбутнім нашої країни. Пам'ятайте, що ми завжди поруч, готові підтримати та допомогти вам у цій непростій, але неймовірно важливій подорожі.

Віримо в близьку перемогу України і відновлення мирних часів, сподіваємось що вже в наступному році ми обов'язково зустрінемося!

З найтеплішими побажаннями – колектив інтенсивної терапії новонароджених, перинатальний центр.