18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Завдяки небайдужим лікарня отримала нове сучасне медобладнання

Завдяки небайдужим лікарня отримала нове сучасне медобладнання

Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто!» передав Черкаській обласній лікарні якісне медичне обладнання, яке допоможе оперативніше лікувати пацієнтів Черкащини а також тих, хто постраждав від ракетних обстрілів ворога.

 

Так, на потреби лікарні передали систему фіксації черепа, два апарати ШВЛ експертного класу з капнографами та три медичні реанімаційні каталки.

Ними укомплектували відділення екстреної медичної допомоги, інтенсивної терапії та цереброваскулярної патології.

Таке сучасне медобладнання вдалося придбати та передати завдяки благодійним внескам клієнтів банку до благодійної програми «Допомога шпиталям та медзакладам України», яку реалізував фонд банку.

Спрямували на це – 4,1 млн. грн.

Головна мета оновлення – лікування та медична допомога пацієнтам, які постраждали через ракетні обстріли на території області.

 

Ми вдячні всім, хто долучився до благодійності та благодійному фонду ПриватБанку за надання сучасного обладнання. Ми відразу запустили обладнання в роботу. Сьогодні як ніколи важливо поліпшувати якість надання медичної допомоги, тому приємно, що благодійний фонд простягнув руку підтримки медицині, а отже і здоров'ю громадян. Зі свого боку лікарня продовжить докладати максимум зусиль для осучаснення медичних послуг, - поділився директор комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віталій Шило.

Медики переконані, що завдяки такому підсиленню вдасться оперативніше та якісніше надавати медичну допомогу усім жителям Черкаської області.

Тож вдячні за небайдужість та підтримку кожному, хто долучився.