18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Зі Всесвітнім днем вишиванки

Зі Всесвітнім днем вишиванки

Лікарі та адміністрація Черкаської обласної лікарні долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки. На знак поваги до українських традицій, збереження їх для майбутніх поколінь колектив одягнув національний вишитий одяг.

У цей день у приміщеннях лікарні панувала особлива атмосфера. На тлі білих медичних халатів майоріли різнобарвні вишиванки.

Шановні колеги, черкащани, дорогі українці! Щиро вітаю вас із Днем вишиванки, святом, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. В цей день по всьому світу об'єднуються українці, щоб показати, що мають власну самоідентифікацію та національний код. З нагоди свята бажаю, щоб вишиванка вашої долі завжди була встелена миром, здоров’ям, родинним добробутом та щастям,- з такими словами звернувся до колективу директор комунального некомерційного підприємства "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради" Віталій Шило.

Наші медики не лише професіонали своєї справи, а й справжні українці, сповнені духом свободи, патріоти, які бережуть історію та з гідністю передають її наступним поколінням. Єднаймося заради збереження України, її світлого майбутнього!