18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Американські меценати підсилили лікарню операційним мікроскопом

Американські меценати підсилили лікарню операційним мікроскопом

У рамках співпраці американських благодійних міжнародних організацій з Черкащиною щодо реабілітації захисників Черкаській обласній лікарні передали операційний мікроскоп.

Аби обговорити деталі співпраці благодійники зустрілися з начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, директором Черкаської обласної лікарні Віталієм Шилом, медичним директором Черкаської обласної лікарні Владиславом Козанчуком, а також поділились напрацюваннями щодо підтримки медиків у реабілітації та соціальній адаптації поранених військових.

Завдячуючи медикам за самовідданість та жертовність американські благодійники вручили лікарні сертифікат на отримання системи хірургічного мікроскопу ZEISS NEURO/NC4. Обладнання презентували від Shepheard's Фонду та Міжнародної організації для людей з ампутацією (LimbFit) ABC Medical.

За словами Ігоря Табурця, майже щодня українські воїни отримують поранення різного ступеня тяжкості, відповідно Черкаська ОВА спрямовує зусилля для надання допомоги лікувальним закладам, втім реабілітація військових потребує значних затрат.

Нині маємо орієнтовно до25 тисяч українців, які втратили кінцівки. Використовуючи досвід можемо сказати, що реабілітація потребує тяжких зусиль, адже це дуже непростий процес. Ми розширили реабілітаційне відділення Черкаської обласної лікарні та переформатували його на реабілітацію військовослужбовців, за цей час реабілітовано більше 2000 тисяч пацієнтів, тож і співпраця з протезним центром забезпечить ефективну допомогу у реабілітації,- наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

В свою чергу представники американських благодійних організацій зауважили, що мали можливість відвідати кілька лікарень України, обговорити напрямки, в яких необхідна співпраця. Нині партнери продовжують доєднуватись до благодійників та акумулювати зусилля на підтримку України.

Для мене є великою радістю можливість презентувати це обладнання медикам Черкащини для того, щоб допомагати українцям. Продовжуватимемо і надалі нашу спільну справу заради перемоги,- наголосив президент Міжнародної організації для людей з ампутацією «LimbFit» Greg Ekbom.

Так, директор Черкаської обласної лікарні Віталій Шило відзначив, що систему хірургічного мікроскопу використовуватимуть для складних нейрохірургічних втручань, мікросудинної хірургії тощо.

Це неабияке підсилення для нашої лікарні, вдячні меценатам за увагу до нашої роботи, особливо у воєнний час, переконаний, наші лікарі завдяки сучасному обладнанню, професійності зроблять усе можливе, щоб реабілітувати пацієнтів, повернути до активного життя наших українських воїнів та усіх, хто постраждав від агресії ворога,- підсумував Віталій Шило.