18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

Із лікарні на SUP: медики Черкаської обласної лікарні долучилися до масштабного фестивалю на воді

Із лікарні на SUP: медики Черкаської обласної лікарні долучилися до масштабного фестивалю на воді

Не медициною єдиною. Команда Черкаської обласної лікарні активно розвивається у різних сферах. Зокрема, і спортивній. Наші працівники взяли участь у всеукраїнському SUP-фестивалі. На змагання приїхали учасники з Києва, Хмельницького, Вінниці, Дніпра, Одеси.

Честь Черкаської обласної лікарні обстоювали працівники кардіоревматологічного відділення та відділення інтервенційної радіології. Наші дівчата взяли участь у груповому жіночому запливі. Попри травму однієї з них, команді Черкаської обласної лікарні вдалося взяти срібло фестивалю!

За словами організаторів, цьогоріч учасників близько ста, тобто трішки менше, ніж минулого року, однак серед них вдічі більше аматорів. Підтримати наших учасників прийшли представники одразу кількох інших відділень лікарні.

«Кардіоревматологічне відділення та відділення інтервенційної радіології – люблю! Пишаюся! Найкращі», – прокоментувала участь наших медиків фестивалі завідувачка кардіоревматологічного відділення Черкаської обласної лікарні Анна Кулик.

Черкаський SUP Fest проходить на березі Дніпра утретє. Його основна мета – об’єднати прихильників здорового способу життя та активного відпочинку, надихнути на заняття SUP-спортом і залучити до дослідження рідної місцевості. Й участь медиків у такому фестивалі – це гарний приклад поєднання професійного та спортивного зростання командою.