18009, м. Черкаси
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

Команду Черкаської обласної лікарні привітали з Днем медичного працівника

Команду Черкаської обласної лікарні привітали з Днем медичного працівника

Кращих із кращих нагородили з нагоди Дня медичного працівника на подвір’ї Черкаської обласної лікарні. 21 відзнаку вручили працівникам галузі з різних куточків Черкащини. Серед них і працівники нашої лікарні. Вони отримали подяки та грамоти від Черкаської обласної військової адміністрації.

«У цей нелегкий для країни час професія медика, можна сказати, прирівнюється до професії військового. І дякувати працівникам галузі за їхню роботу – це потужна мотивація рухатися вперед. Навантаження на Черкаську обласну лікарню збільшилося майже у чотири рази. Кількість розхідних матеріалів, використаних ліків збільшилася у три рази. Витрати лікарні, за нашими підрахунками, зросли на 35%. Тому дуже важливо зараз відчувати підтримку»,  – каже Віталій Шило, директор Черкаської обласної лікарні.

Про важливість роботи медичних працівників наголосив і голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

«Воїни нашого медичного фронту! Мав не лише робочий, а й святковий привід для зустрічі з медиками напередодні їхнього професійного свята. Знаєте, скільки налічує медична родина Черкащини? Понад 18 тисяч працівників – ціла армія. Справа кожного з них важлива: і бойового медика на передовій, і фельдшера «швидкої», і медсестри у приймальному відділенні, і лікаря в операційній, усіх-усіх. Дякую за роботу та за щоденну боротьбу за здоров’я та життя наших жителів! Перемог у професії та найголовнішої – нашої України! Тримаємо стрій», – зазначив Ігор Табурець, голова Черкаської обласної військової адміністрації.