18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Кращих медиків Черкащини відзначили грамотами «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

Кращих медиків Черкащини відзначили грамотами «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

За самовіддане служіння, високий професіоналізм та громадянські чесноти під час війни України за свою незалежність медиків Черкащини нагородили почесними грамотами Поважної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Відзнаки лікарям області вручив особисто голова Поважної ради, доктор медичних наук, Заслужений лікар України, Міністр охорони здоров’я України 2007-2010 років Василь Князевич.

Так, вшановуючи внесок у збереження життя та здоров’я громадян під час повномасштабного вторгнення почесними грамотами відзначили директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віталія Шила, завідувача ортопедо-травматологічного відділення, Олега Черняка, подякою –  завідувача ЛОР-відділення Віктора Хоміка.

Також свої відзнаки отримали медики Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради, Уманської центральної районної лікарні, Черкаської міської інфекційної лікарні, Першої Черкаської міської лікарні, Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги та інші.

Вручаючи почесні нагороди, голова Поважної ради Василь Князевич наголосив, що в майбутньому ми маємо збудувати суспільство, в якому житимемо, зберегти Україну як народ, як націю. І нині великий внесок у збереження нашого народу докладають лікарі.

Подякував лікарям Черкащини за професіоналізм, відданість професії, медичну допомогу постраждалим від повномасштабного вторгнення та ракетних обстрілів і голова Регіональної ради Черкаської області Всеволод Кульчиковський. 

Святий Пантелеймон розглядається у християнстві як покровитель і захисник воїнів, а також покровитель лікарів. Цей нерозривний зв’язок особливо актуальний у наш час, у час бойових дій за незалежність країни. Оскільки бійці, які отримали травми, потребують найбільшої уваги медичної спільноти а також лікарів,- зауважив Всеволод Кульчиковський.

Потому він вручив дипломи визначеним номінантам у трьох номінаціях за підтримку воїнів, волонтерство, благодійництво, самовіддане служіння українському народові.

Висловив вдячність лікарям за невтомну працю та за кожен день, який присвячують людям задля збереження життя, і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Вкрай важливо сьогодні вшанувати кожного лікаря, який докладає максимум зусиль, аби допомогти нашим воїнам, постраждалим внаслідок агресії ворога. Про це йшлося під час урочистостей.

Дуже приємно, що сьогодні вся наша медична спільнота докладає максимум зусиль, аби допомогти воїнам, врятувати їх життя. Ця відзнака  – це заслуга всього колективу Черкаської обласної лікарні. Незважаючи на складні обставини, воєнний стан, колектив продовжує якісно надавати медичну допомогу не тільки жителям Черкас та Черкаської області, а усім, хто її потребує. Я вдячний їм за розуміння, людяність, професійність. Велика вдячність і нашим Збройним силам України, завдяки їм ми можемо сьогодні жити і працювати у своїй країні, і бути для них надійним тилом стільки, скільки це буде необхідно, до самої перемоги,  підсумував директор КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віталій Шило.