Лікування ліквідаторів: як працює та хто підтримує чорнобильське відділення
Сьогодні, 14 грудня, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього року вже 35-ті роковини від дня катастрофи. Понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін - 206 днів 1986 року побудували захисну споруду "Укриття". Вона дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.
Для лікування ліквідаторів у Черкаській обласній лікарні працює відділення радіаційного захисту населення. Воно має історію довжиною майже у тридцять років. Відділення має своє коло пацієнтів, призначене для обстеження, лікування та реабілітації осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, і входить до складу обласного центру радіологічного захисту населення.
Нагадаємо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталися два вибухи та пожежа з незбагненними наслідками для всього світу. У ліквідації аварії взяли участь сотні тисяч людей, а точна кількість постраждалих від трагедії невідома і досі. Щодня, протягом останніх 35 років, у зоні відчуження продовжують боротьбу з наслідками цієї страшної аварії.
Як вшановували ліквідаторів та лікарів, причетних до цієї дати, у Черкаській обласній лікарні – читайте вже згодом на нашому сайті.