18009, м. Черкаси
oblkan@zdrav.ck.ua
реєстратура поліклініки: (0472) 33-44-17
(0472) 37-03-10
стіл довідок: (0472) 31-91-04
Факс: +380 (472) 37-62-92

Мобільні бригади на варті репродуктивного здоровʼя

Мобільні бригади на варті репродуктивного здоровʼя

Війна внесла свої корективи в звичайне життя українців, зокрема при наданні якісної медичної допомоги та доступу до медзакладів, особливо для переселенців та людей, які проживають у віддалених від обласного центру населених пунктах. 

 Завдячуючи програмі Фонду народонаселення ООН щодо реалізації проєкту "Мобільні бригади СРЗ" (сексуально репродуктивного здоров'я), на Черкащині, а саме на базі  КНП "ЧОЛ Черкаської обласної ради" сформовано 5   бригад для надання медичних послуг у сфері репродуктивного здоров'я. Основними завданнями бригади є надання консультативної, діагностичної та первинної медичної допомоги населенню області для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері репродуктивного здоров'я та планування сім'ї, зокрема запобігання дитячій та материнській смертності, раннього виявлення та протидії домашньому насильству.

Для ефективної безперебійної роботи мобільної бригади Черкащина отримала один з 30 автомобілів швидкої допомоги, переданих Україні UNFPA за підтримки урядів Іспанії, Данії та ЄС. Автомобіль RENAULT-MASTER  оснащений необхідною апаратурою для надання медичних послуг, забезпечений киснем та генератором для безперебійної роботи в умовах відключення світла. Бригада фахівців в складі лікаря акушер-гінеколога, лікаря-терапевта та медичної сестри побувала в усіх районах області. Наявність спеціалізованого автомобіля дозволить значно поліпшити умови та збільшити обсяги надання кваліфікованої медичної допомоги в умовах воєнного часу.

Ми працюємо заради жінок, заради дітей та нашого майбутнього. Працюємо заради ПЕРЕМОГИ.