18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

Модернізація у дії: у Черкаській обласній лікарні у розпалі реконструкція двох корпусів

У Черкаській обласній лікарні у розпалі реконструкція та утеплення двох 9-поверхових корпусів. Реалізацією займається Управління капітального будівництва Черкаської ОДА.

«На цей рік ми запланували капітальний ремонт та утеплення трьох корпусів в Черкаській обласній лікарні та запуск телемедицини, розробити декілька ПКД, зокрема і з реконструкції реанімаційного відділення», – наголосив очільник області Олександр Скічко у ході звітної пресконференції.

Проект реконструкції 9-поверхових корпусів проводиться за кошти Державний фонд регіонального розвитку.

«Проект пройшов експертизу і проводиться вже зовнішній капітальний ремонт, утеплення цих корпусів.  Він уже на ¾ зроблений. Також розроблені проекти, що пройшли експертизу на 3-поверховий, 7-поверховий і переходи на утеплення. Більше того, Управління капітального будівництва уже провело тендери на утеплення. Роботи там почнуть в два етапи з 7-поверхівки. Це щодо зовнішніх робіт», – розповідає Олександр Дудник, в.о. директора Черкаської обласної лікарні.

Також зараз йде процес проектування утеплення 5-поверхівки. Цим займається Управління капітального будівництва ОДА.

«Замовлені проекти на капітальний внутрішній ремонт приміщень 3-поверхівки і 7-поверхівки. 3-поверхівка вже майже закінчена. Розроблені медико-технічні вимоги. Майже закінчилася розробка проектно-кошторисної документації капітального ремонту 3-поверхівки. Його скоро мають віддати на державну експертизу. Це приміщення, де оперативний блок, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, ендоскопії, відділення гіпербаричної оксигенації, ургентна лабораторія та фармацевтичний склад. Там вже майже готовий проект.  Зараз готується проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт 7-поверхівки, всіх поверхів. Уже розробляються медико-технічні вимоги до цього проекту», – додає Олександр Дудник, в.о. директора Черкаської обласної лікарні.