18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Черкаську обласну лікарню підсилили обладнанням на понад 170 тисяч гривень

Черкаську обласну лікарню підсилили обладнанням на понад 170 тисяч гривень

Пристрої для лікування ран негативним тиском NP-100 та комплекти перев’язок для них передали 23 червня одній з черкаських лікарень представники "Файно Маркету".

Як розповів лікар ортопед-травматолог Олег Уманець, такі апарати зараз необхідні, адже вони є мобільними й дозволяють лікувати ті рани, які неможливо первинно закрити.

"Його можна використовувати для лікування вогнепальних, опікових ран, які мають великі дефекти шкірних покровів. Тобто в ортопедії, хірургії, травматології", – зазначив він.

Також додав, що в лікарні раніше вже використовували такі пристрої, однак зараз в них є більша потреба.

"Їхня перевага в тому, що перев’язку треба робити раз у 3-5 днів (за звичайного лікування – кожного дня), також вони є мобільними й пацієнти можуть з ними пересуватися, забезпечують зменшення больового синдрому", – сказав Олег Уманець.

Директор медичного закладу Віталій Шило повідомив, що за місяць у лікарні витрачають близько 400 розхідних матеріалів для цього апарату, що свідчить про його затребуваність. На лікування одного пацієнта може йти до 3-4 штук.

Так, мережа "Файно Маркету" на запит Черкаської облсної лікарні загалом передала:

Пристрій для лікування ран негативним тиском NP-100 – 2 шт.

Комплект перев’язки NPWT-3-180А – 12 шт.

Комплект перев’язки NPWT-1-260B – 12 шт.

Каністра CS 300 – 12 шт.

Загальна вартість обладнання – 174 тисячі гривень.

Це стало можливо завдяки акції "Файна кава – добра справа", яка стартувала в мережі магазинів із 1 червня та триватиме до 31 серпня. Її мета – збір коштів для потреб ЗСУ, а також лікарень в Черкаській та Кіровоградській областях.

Представниця "Файно Маркету" Ірина Протопопова розповіла, що кошти на благодійність акумулюють із продажу гарячих напоїв в мережі магазинів. Про потреби області дізнаються через волонтерів та представників влади.