В рамках безперервного професійного розвитку медики Черкащини пройшли курс «Організація обігу медичних виробів і засобів»
Черкаська обласна лікарня є офіційним провайдером охорони здоров’я за реєстраційним номером 2029 при Центрі тестування Міністерства охорони здоров’я. Тож організувала майстер-клас «Організація обігу медичних виробів та лікарських засобів» для майже трьох сотень медиків Черкащини.
Провели його заступниця медичного директора з медсестринства Черкаської обласної лікарні Наталія Труба, старша медична сестра акушерського післяпологового відділення Черкаської обласної лікарні Вікторія Шевченко у співавторстві з деканом Черкаської медичної академії Наталією Борисенко та педагогами академії Ларисою Андрюковою та Іваном Кобалем.
Майстер клас тривав два дні і відбувся у форматі онлайн та офлайн у актовій залі обласної лікарні. Участь у ньому взяли медичні сестри обласної лікарні та інших закладів охорони здоров’я Черкащини.
Обліковувати лікарські засоби, медобладнання та медвироби необхідно з урахуванням правил, які регламентуються не лише Міністерством охорони здоров’я, а й Міністерством фінансів, податковою, тому їх облік специфічний, потребує фахових знань від придбання до списання. Про це йшлося під час майстер-класу.
Під час навчання медики опановували як теоретичні так і практичні навички.
- Медичні сестри пройшли теоретичний курс про зберігання, використання лікарських засобів та медичних виробів з дотриманням температури та інших норм. Під час практичних занять – вчилися заповнювати відповідні документи при списанні та обліку. По завершенні майстер-класу медики пройшли тестування, отримали сертифікати та одержали бали БПР,- розповіла лекторка, заступниця медичного директора з медсестринства Черкаської обласної лікарні Наталія Труба.
Організатори та учасники майстер-класу зазначають, що надалі зможуть передати досвід своїм колегам, а це в свою чергу дасть змогу поліпшити роботу з лікарськими засобами та медвиробами і загалом якість послуг, які надають заклади охорони здоров’я області.