18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

Обласна конференція «Організація поводження з медичними відходами"

19.01.2023 року на обласному рівні за  ініціативи Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, директора комунального некомерційного підприємства «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної Ради» Віталія Миколайовича Шила та за сприяння Управління охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації відбулася конференція «Організація поводження з медичними відходами щодо наказу МОЗ України від 06.09.2022р. № 1602 «Про затвердження Змін до Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами».

Доповідач - фахівець Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Катреча.

Участь у конференції взяли заступники керівників закладів, що надають медичну допомогу на різних рівнях, керівники ВІК, головні та старші сестри медичні та працівники профілактично-лікувальних закладів, які є відповідальними за поводження з медичними відходами.

​Були заслухані доповіді про зміни до Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами, загальні вимоги до поводження з медичними відходами в закладах охорони здоров'я, про порядок сортування, збирання, оброблення, зберігання, знешкодження, перевезення, видалення та захоронення медичних відходів.

Людмила Картеча надала присутнім консультативні відповіді згідно чинного законодавства щодо поводження та управляння відходами, які утворюються в закладах охорони здоро'я.