18009, м. Черкаси
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

Першокласні фахівці: як працює лабораторія контактної корекції зору обласної лікарні

Першокласні фахівці:

як працює лабораторія контактної корекції зору обласної лікарні

Щодня вони стоять на сторожі здорового зору. На їхньому рахунку сотні врятованих пацієнтів. Це про команду лабораторії контактної корекції зору. Там мають чіткий алгоритм виявлення очних захворювань та їхньої корекції. Адже навіть незначні відхилення від норми можуть сигналізувати про серйозний недуг.

На базі лабораторії контактної корекції зору Черкаської обласної лікарні є все необхідне обладнання, що дозволяє фахівцям швидко та ефективно проводити обстеження, виставляти точні діагнози. Від цього залежить підбір оптимальних методів лікування. Наші медики в повній мірі володіють знаннями та практичним досвідом, щоб оцінити та виявити відхилення й призначити сучасне та адекватне лікування.

«Метод факоемультифікації з імплантацією штучного кришталика в офтальмологічному відділенні започаткований з 2003 року. За цей час наші хірурги-офтальмологи зробили тисячі успішних операцій по відновленню зору, включаючи і ті складні випадки, що під силу провідним клінікам нашої країни. Сьогодні катаракта, завдяки лазерним технологіям, оперується на будь-якій стадії захворювання», – розповідає Надія Починок, завідувачка ЛККЗ.

Діагностика зору в лабораторії контактної корекції зору Черкаської обласної лікарні відбувається швидко та ефективно. Повне обстеження триває близько 2 годин.