18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ КОЛЕГІЇ МОЗ УКРАЇНИ

ПРЕДСТАВНИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНІЙ КОЛЕГІЇ МОЗ УКРАЇНИ

21.12.2021 р. начальник управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Юрій Савенко, директор КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віталій Шило, в.о. заступника медичного директора з акушерсько-гінекологічної допомоги КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Наталія Лакуста та медичний директор КНП «Черкаська дитяча обласна лікарня Черкаської обласної ради» Наталія Волчкова взяли участь у роботі виїзної колегії МОЗ України в м. Луцьк. Колегія була присвячена питанням охорони материнства і дитинства.

Основні питання, що розглядалися на засіданнях колегії – це заходи, спрямовані на покращення стану здоров'я дітей та матерів, зниження рівня їх смертності, підвищення рівня та якості пренатальної діагностики, в тому числі медико-генетичного консультування.

Учасниками колегії зазначено, що в Україні медична допомога дітям і жінкам здійснюється потужною мережею лікувально-профілактичних закладів. Однак, в окремих областях відмічається недостатня укомплектованість сільської мережі закладів лікарями та середніми медичними працівниками, які надають медичну допомогу дітям і матерям.

За результатами засідань сформульовані пріоритетні напрями розвитку і заходи підвищення якості медичної допомоги дітям та матерям.