18009, м. Черкаси
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

Технічні онови: Черкаську обласну лікарню підсилили обладнанням

Технічні онови: Черкаську обласну лікарню підсилили обладнанням

Монітори, апарати штучної вентиляції легень та апарат для аутотрансфузії крові. Такі технічні онови отримала команда Черкаської обласної лікарні від обласної військової адміністрації та благодійників.

«Враховуючи обмежений ресурс зараз на оновлення обладнання, кожна така допомога від наших партнерів, благодійників – надважлива. Ми підсилюємо медичні заклади потрібним обладнанням, а значить якість надання допомоги зростає. І це наша мета. Сьогодні ми передали в обласну лікарню 2 апарати штучної вентиляції легень, а також апарат для аутотрансфузії крові. Дякуємо за це нашим партнерам», – зазначив Ігор Табурець, голова Черкаської ОВА.

Також Черкаську обласну лікарню навідали представники команди «COR-MEDICAL». І також підсилили заклад новим обладнанням.

«Війна стала потужним каталізатором, щоб оперативно мобілізувати свої сили  заради допомоги  медичному фронту країни. Наша глобальна місія – впровадження сучасних медичних технологій для покращення якості та тривалості життя українців»,–  каже Тигран Амалян, головний експерт каналу MEDplus.

За словами директора закладу Віталія Шила, на сьогодні навантаження на Черкаську обласну лікарню збільшилося майже у чотири рази. Тому така підтримка є дуже своєчасною та необхідною.

«Кількість розхідних матеріалів, використаних ліків збільшилася у три рази. Витрати лікарні, за нашими підрахунками, зросли на 35%. Тому дуже важливо зараз відчувати підтримку не лише моральну, а й таку, технічну. Адже кожна така онова – це сотні врятованих життів, за які ми боремося тут 24/7»,  – каже Віталій Шило, директор Черкаської обласної лікарні.