18009, м. Черкаси
kanc@obllik.ck.ua
Реєстратура поліклініки:   (0472) 31-90-84   
Стіл довідок:   (0472) 31-90-83
Факс: +380 (472) 37-62-92

У Черкаській обласній лікарні розповіли, як вести облік ліків та медичних виробів

У Черкаській обласній лікарні розповіли, як вести облік ліків та медичних виробів

Днями у Черкаській обласній лікарні провели обласну конференцію на тему організації обігу медичних виробів та лікарських засобів для головних медичних сестер Черкащини за участі позаштатного експерта з медсестринства в Черкаській області Наталії Труби.

Опрацювали питання вхідного контролю ліків та медвиробів, вимоги, яких мають дотримуватися заклади охорони здоров’я, права та обов’язки осіб, відповідальних за якість ліків та медвиробів. Окреслили необхідні умови для роботи з ліками, правильну утилізацію непридатних ліків, ведення звітної і облікової документації та інші важливі моменти.

Ми сформували покроковий план для головних медичних сестер області і дали роз’яснення, як уникнути порушень щодо обліку ліків. Це питання є актуальним, оскільки нині у лікувальні заклади області надходить гуманітарна допомога у вигляді ліків і дуже важливо їх правильно обліковувати,- наголосила позаштатний експерт з медсестринства в Черкаській області Наталія Труба.

 На захід також була запрошена начальник відділу діагностики ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів КНП «Черкаський обласний спеціалізований медичний центр ЧОР» Галина Махова. В рамках зустрічі вона розповіла про алгоритм тестування ВІЛ-інфекції швидкими тестами та ведення документації.

Якість ліків та правильне їх зберігання – один із важливих пріоритетів нашої лікарні. Тож працюємо далі з новими знаннями.