18009, м. Черкаси, вул. Менделєєва, 3
oblkan@zdrav.ck.ua
стіл довідок: (0472) 31-91-04
реєстратура поліклініки: (0472) 37-03-10
Факс: +380 (472) 37-62-92

В Черкаській обласній лікарні традиційно вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Черкаській обласній лікарні традиційно вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Одна зі знакових подій грудня – це День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Традиційно в цей день у відділенні радіаційного захисту населення медики, пацієнти відділення, представники влади та громадських організацій проводять заходи, на яких вшановують героїчний вчинок ліквідаторів.

Цього року Ольга ЯНЧУК голова громадської організації "Черкаська обласна організація всеукраїнської ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ", а також представники її міського і районного осередку та начальник управління соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів Департаменту соціального захисту населення ЧОДА Тетяна КАСЬЯН урочисто вручили почесні грамоти учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ольга ЯНЧУК відмітила, що присутні на урочистостях нагороджені за мужність і героїзм, сумлінне виконання військового та громадського обов’язків з ліквідації аварії на ЧАЕС, вагомий внесок у зміцнення чорнобильського руху та відстоювання прав на соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Почесними грамотами також були відмічені і медики відділення радіаційного захисту населення, а його завідувачка Лариса ДУДНИК отримала відзнаку «УКРАЇНСЬКА БЕРЕГИНЯ».

Директор КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» Віталій ШИЛО зауважив, що відділення радіаційного захисту населення створене та працює для обстеження, лікування і реабілітації ліквідаторів та осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відділення має багаторічну історію та тисячі вдячних пацієнтів.